STRUMIS ESTIMATING

Stworzony dla zwiększenia produktywności przepływu pracy i szybkich, precyzyjnych wycen.

STRUMIS Estimating to kompletne narzędzie do zapytań i kosztorysów. Zostało zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby osób wykonujących kosztorysy w branży konstrukcji stalowych. Zintegrowany z systemami CAD, STRUMIS Estimating pozwala użytkownikom przetwarzać i zarządzać informacjami przez proces ofertowania wykorzystując wiele metodologii wycen. STRUMIS Estimating ułatwia pracę kosztorysantom i menedżerom sprzedaży, zaangażowanym w proces przygotowania wyceny. Moduł ten pozwala na tworzenie dokładnych ofert dla wytworzenia konstrukcji.

Funkcje STRUMIS Estimating

Wydajne zachowanie i przydzielanie zapytania ofertowego klientów do kosztorysantów w celu przygotowania oferty.

Wykorzystana tutaj metoda łatwego definiowania cen i wprowadzania wymagań materiałowych, pozwala dokładnie oszacować koszty projektu.

Możliwość importu list potrzebnych materiałów z innych systemów, w tym systemów projektowych standardu BIM jak i Excela i Worda (Microsoft).

Szybkie i precyzyjne definiowane lub projektowanie z bibliotek domyślnych do wykorzystania dla wszystkich kosztorysów konstrukcji stalowych.

Zapewnia dokładność (poprzez uczenie się) przy obliczeniach stawki za tonę lub godzin za tonę wytworzonego produktu.

Zdefiniowane wzmocnienia automatycznie skalują się do  elementów głównych z którymi są połączone.

Zautomatyzowane narzędzie do nestingu stali, oblicza najbardziej efektywny sposób cięcia materiałów z listy z dostępnych długości.

Sprawdź korzyści!

  • Zwiększa produktywność przepływu pracy!

  • Przyspiesza proces tworzenia precyzyjnych wycen!

  • Prosty w obsłudze!

  • Efektywny w działaniu!