Przemysł w najlepszej formie

Za niespełna dwa miesiące odbędzie się wydarzenie, jakiego do tej pory w Polsce jeszcze nie było. W dniach 25-27 kwietnia w sercu Doliny Narzędziowej odbędą się Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. Branża przetwórstwa tworzyw polimerowych i produkcji form wtryskowych notuje ciągły wzrost na całym świecie. Prężnie rozwija się również w Polsce, a Bydgoszcz stanowi jej swoiste zagłębie. Żaden sposób promocji nie jest bardziej efektywny niż bezpośrednie spotkanie z klientami na targach. Imprezie towarzyszyć będzie bogaty program merytoryczny, w tym m.in. Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza oraz Giełda Kooperacji, której organizatorami są Enterprise Europe. Wierzymy, że targi będą znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.

Na stoisku STIGO zaprezentujemy m.in.:

– APM+:  Kompleksowy system do zarządzania narzędziami w firmie produkcyjnej. Podstawę oprogramowania stanowią moduły: Tool+, który pozwala na efektywniejsze wykorzystywanie narzędzi skrawających oraz Quality+ dzięki któremu możliwe jest podniesienie jakości w firmie. APM+ doskonale odnajduję się na hali produkcyjnej tam gdzie systemy ERP kończą swoją pracę. (więcej informacji: TUTAJ)

– Flymarker:  Znakowarki ręczne i stołowe do oznaczania plastiku, aluminium, stali nierdzewnej i hartowanej, odporne na obróbkę: piaskowanie i powlekanie. Opcje znakowania: znaki i cyfry, logotyp, symbole testowe, kody Matryc Danych.  (więcej informacji:  TUTAJ)

Zaplanuj wizytę już dziś!

25-27 kwietnia 2017
Międzynarodowe Targi Kooperacji Przemysłu Narzedziowo-Przetórczego INNFORM
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
HALA NR 2, STOISKO NR 81
Zapraszamy do pobrania bezpłatnego biletu wstępu na targi INNOFORM 2017 TUTAJ.

Więcej o INNOFORM: http://innoform.pl/