STOM-LASER 2017 za nami!

Stom Laser Stigo

W dniach 29-29 marca w Kielcach, odbyły się Międzynarodowe Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER. Podczas wydarzenia, poszczególne firmy, mogły zaprezentować swoje produkty oraz elementy wyróżniające je na tle konkurencji. Była to też okazja do wymiany doświadczeń oraz wiedzy z firmami, partnerami, działającymi w branży metalowej.

Jako STIGO, zaprezentowaliśmy, między innymi, stół do cięcia plazmą Swift-Cut 1250, który cieszył się dużym zainteresowaniem osób odwiedzających targi. Jego szybka i cicha praca, małe gabaryty oraz otwarty obszar pracy budził bardzo pozytywne wrażenia. Podobnie jak ręczne systemy do cięcia plazmowego Hypertherm, które dzięki swoim rozmiarom i możliwościom, były idealnym rozwiązaniem dla znacznej grupy osób zajmującym się cięciem metali. Uwagę klientów przykuły także nowe w ofercie STIGO produkty z serii FLYMARKER firmy MARKATOR, czyli systemy znakujące. Dzięki próbkom zestawionym na specjalnie do tego celu przygotowanym stojaku, klienci mieli możliwość sprawdzić w jaki sposób będzie zachowywać się sprzęt podczas pracy z konkretnym materiałem oraz zobaczyć jego efekt po dalszej obróbce. Przygotowane przez nas oznakowane materiały sprawiły, że znakowarki cieszyły się sporym powodzeniem, a ilość zamówień na sprzęt jest iście imponująca.

Na stoisku, nasi specjaliści odpowiadali na pytania dotyczące produkcji, zarządzania firmą, zarządzania narzędziami oraz optymalizacji cięcia na arkuszach blach. Eksperci oprócz maszyn, zaprezentowali ofertę programów m.in. APM+, PDC, StruMIS, czy też oprogramowanie wspomagające nesting SigmaNEST. Niezależnie od szukanego przez nich rozwiązania, nie zostali bez odpowiedzi. Przemysłowa Wiosna przyciągnęła do Targów w Kielcach prawie 900 firm z branży przemysłowej. Liczbę osób zwiedzających targi można liczyć w tysiącach. Dlatego, każdy dzień dawał wielkie możliwości przedstawienia swoich flagowych produktów. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy zechcieli odwiedzić nasze stoisko.