BUDMA 2018

Już 30 stycznia w Poznaniu, rozpocznie się 27 edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej.

BUDMA przyciąga corocznie kilkadziesiąt tysięcy specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi. Organizatorzy wydarzenia zapraszają do udziału w czterech głównych salonach tematycznych: dachów, stolarki, podłogi i parkietów oraz rusztowań i szalunków.

W ramach targów obędzie się konferencja „Innowacyjne rozwiązania projektowe w obiektach z lekką obudową” zorganizowana przez Polską Izbę Konstrukcji Stalowych w ramach Programu BUDUJ ZE STALI. Oczywiście, nie może zabraknąć na niej STIGO ze swoim oprogramowaniem do zarządzania produkcją i informacją konstrukcji stalowych. Podczas spotkania nasz menadżer produktów ERP/MES Kamil Herbuś wygłosi prelekcję ”Skuteczne zarządzanie produkcją konstrukcji stalowych z oprogramowaniem STRUMIS.” Uczestnicy będą mieli okazję poznać możliwości programu, na każdym etapie produkcji od momentu złożenia zapytania ofertowego, wyceny, zamówienia materiałów po produkcję oraz montaż na budowie. W ramach konferencji swoje przemówienia wygłoszą również firmy CONSTRUSOFT sp. z o.o., BLACHY PRUSZYŃSKI sp. z o.o., ArcelorMittal Commercial Long Polska sp. z o.o

Gorąco zapraszamy na konferencja odbędzie się drugiego dnia targów 31.01.2018 w Pawilonie 7, Sali 1F w godzinach 10:00-12:30.