Poznaj Essentials by STRUMIS

Oprogramowanie dla MiŚ producentów konstrukcji stalowych

Oprogramowanie dla MiŚ producentów konstrukcji stalowych

Oprogramowanie dla MiŚ producentów konstrukcji stalowych

Coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw z branży konstrukcji stalowych zaczyna dostrzegać potrzebę efektywniejszego zarządzania swoim przedsiębiorstwem. Na podstawie obserwacji znanych firm z tej branży, stają przed pytaniem, w jaki sposób przyspieszyć rozwój nie inwestując w kosztowne zmiany w organizacji pracy. Obecnie trudno wyobrazić sobie organizację, która nie posiada informacji zapisanych w formie cyfrowej na dyskach  w komputerze. Zarówno powszechne, jak i specjalistyczne oprogramowania oferują coraz doskonalsze funkcjonalności, które ułatwiają pracę osoby pracującej na danym stanowisku.  Z czasem pojawił się problem skutecznej wymiany danych pomiędzy poszczególnymi pracownikami przechowywanych w formie plików, modeli 3D, rysunków, tabel, raportów itp.

Wiele programów dostępnych na rynku oferuje możliwość wspólnej pracy na jednej bazie danych. Praktyka pokazała jednak, że sukces wdrożenia takiego oprogramowania zależy w dużej mierze od akceptacji danego rozwiązania oraz od chęci korzystania z nowego narzędzia przez pracowników. Dodanie im kolejnych obowiązków związanych z zapisem we wspólnej bazie danych oraz zarządzaniem tymi danymi często spotyka się z ogólnym niezadowoleniem.  Ponadto, cena takich systemów jest często zaporowa dla małych i średnich przedsiębiorstw, które musiały, w przeciwieństwie do tych większych, prowadzić samodzielnie, metodą prób  i błędów wymianę danych między stanowiskami w biurze. Wyzwanie to jest szczególnie wymagające w przypadku firm z branży konstrukcji stalowych, których baza wiedzy opiera się na gigabajtach modeli 3D, plików rysunkowych, technicznych oraz dokumentacji wykonawczej. Dodatkowo w firmach tego typu często dochodzi do sytuacji, w których praca wykonana na jednym stanowisku jest powielana na kolejnym (przykładem jest praca na własnych plikach Excel), a niewykorzystane materiały (blachy, profile hutnicze) są bardzo dużym obciążeniem finansowym ponieważ stanowią zamrożenie kapitału firmy.

Z pomocą przychodzi Essentials by STRUMIS – oprogramowanie dla MiŚ producentów konstrukcji stalowych obejmujące cały proces realizacji kontraktów, począwszy od tworzenia wycen i ofert, obsługę zamówień i produkcję, aż po montaż na budowie. Essentials by STRUMIS jest rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży konstrukcji stalowych, które szukają dedykowanego systemu do optymalizacji procesów biznesowych zachodzących w różnych działach przedsiębiorstwa.

Program może zostać rozbudowany do pełnej wersji STRUMIS, a tym samym elastycznie dopasować się do potrzeb firmy. Rozwiązanie jest szybkie w instalacji, dzięki czemu zapewnia błyskawiczny zwrot inwestycji. Nasza zaawansowana technologia pozwoliła nam zaoferować system do zarządzania produkcją konstrukcji stalowych o najniższej obecnie cenie na rynku. Dowiedz się więcej o naszym programie TUTAJ.