TOOLEX 2019

W dniach 1-3 października w Sosnowcu odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. To  jedno z najważniejszych branżowych spotkań, które każdego roku przyciąga czołowe firmy z Polski i zagranicy. TOOLEX to ostatnie wydarzenie tego typu w tym roku, na którym tradycyjnie nie zabraknie firmy STIGO. Jest to niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia oraz nawiązania nowych kontaktów. Zapraszamy do pawilonu A, stoiska 310.

Na targach TOOLEX tradycyjnie nie zabraknie naszych specjalistów, którzy opowiedzą o korzyściach z użytkowania oprogramowania:

– STRUMIS system do zarządzania produkcją dla wytwórni konstrukcji stalowych. System STRUMIS pokrywa całą ścieżkę produkcyjną od importu modeli 2D (np. z TEKLI), poprzez przewodniki produkcyjne, rejestrację czasu pracy, drukowanie etykiet czy zarządzanie magazynem. Obejmuje również plany cięcia: nesting profili oraz integrację z SigmaNEST dla nestingu blach. Jest to rozwiązanie klasy ERP/MRP, które jest dedykowane firmom z branży konstrukcji stalowych.

Plan-de-CAMpagne – program do planowania i śledzenia produkcji, który pozwala na pokrycie całego procesu produkcyjnego w systemie informatycznym. ERP PDC wykorzystuje rozwiązania, które mają dostarczyć żądane informacje w jak najkrótszym czasie. Eksport i import danych pozwala na elastyczne połączenie PDC z innymi programami finansowymi, księgowymi, CAD itd.

Advanced Production Managementsystem – system do zarządzania narzędziami skrawającymi. APM+ pozwala na stworzenie przejrzystej listy produkcyjnej dla konkretnego zamówienia. Dzięki temu modułowi możemy ustandaryzować metody pracy, w łatwy sposób archiwizować oraz wyszukiwać zamówienia.

MES PHARIS® — wszechstronny system modułowy, który sprawdzi się zarówno w małych firmach, jak i dużych korporacjach. Jego skuteczność została potwierdzona przez głównych dostawców branży motoryzacyjnej. Wdrożenie MES PHARIS to gwarancja szybkiego zwrotu inwestycji.

SigmaNEST to bez wątpliwości najlepszy program CAD/CAM do optymalizacji cięcia oraz wykrawania blach. SigmaNEST umożliwia kompleksowe zarządzanie całym parkiem maszyn tnących. Obsługuje procesy takie jak cięcie plazmowe, cięcie laserowe, cięcie tlenem, cięcie wodą, router, wykrawarki, nóż, gięcie oraz cięcie rur i kształtowników. To prosty w obsłudze program do nestingu i najlepszy program do wycinania blach!

SigmaMRP  to system do zarządzania produkcją, dedykowany branży metalowej i zintegrowany z SigmaNEST. Pozwala na standaryzacje kalkulacji i kosztorysów, zarządzanie ofertami, zamówieniami i fakturami, zakup oraz kontrolą stanów magazynowych i usług, księgowanie faktur w Twoim programie do księgowości i wiele innego.

Na targach również zaprezentujemy maszyny do cięcia plazmowego Swift-Cut, przecinarki plazmowe Hypertherm oraz znakowarki mikroudarowe i laserowe.

Do zobaczenia!