STIGO na targach ITM INDUSTRY EUROPE 2022

 

 

Firma STIGO, dystrybutor maszyn i oprogramowania dla przemysłu stalowego, weźmie udział w targach ITM INDUSTRY EUROPE 2022 w Poznaniu.
W dniach 31.05-3.06 eksperci firmy zaprezentują możliwości specjalistycznego oprogramowania do cięcia i wykrawania blach SigmaNEST oraz przemysłowych systemów ERP – Bemet i STRUMIS. Odwiedzając stoisko STIGO będzie można także wziąć udział w pokazach znakowania z wykorzystaniem urządzeń Markator.

STIGO jest dystrybutorem oprogramowania i maszyn dla zakładów produkcyjnych branży stalowej. Oferta firmy obejmuje specjalistyczny program CAD/CAM do optymalizacji cięcia i nestingu SigmaNEST, a także przemysłowe systemy ERP: Bemet oraz STRUMIS. W portfolio STIGO znajdują się również stoły do cięcia plazmowego i wodnego Swift-Cut, przecinarki plazmowe Hypertherm i znakowarki Markator.

Podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE firma weźmie udział w salonie tematycznym Mach-Tool i zaprezentuje swoje produkty w hali 5 na stoisku 77. Dla odwiedzających przygotowano m.in.:

  • Prezentacje nt. systemów SigmaNEST i Bemet
  • Konsultacje z ekspertami technicznymi
  • Pokazy znakowania
  • Atrakcyjne nagrody i upominki

 

O TARGACH ITM INDUSTRY EUROPE

ITM Industry Europe to jedne z największych w Europie targów poświęconych idei przemysłu 4.0. Ekspozycja podzielona została na salony tematyczne: Mach-Tool (narzędzia i obrabiarki), Surfex (obróbka powierzchni), Metalforum (przemysł metalowy, hutnictwo, metalurgia), Welding (Spawalnictwo) i Nauka dla Gospodarki (działalność instytutów badawczych). Targom towarzyszą również liczne wydarzenia dodatkowe. W programie przewidziano konferencje i szkolenia, w których wezmą udział eksperci i przedstawiciele firm oraz instytucji przemysłowych.

KONTAKT PODCZAS TARGÓW

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Ulica Głogowska 14, 60-748 Poznań
Salon Mach-Tool
Hala 5. Stoisko 77